top of page

Misyonumuz

Binlerce çeşit yapı malzemesini tek bir mağazada sunuyoruz ve bu sayede evinizle ilgili ihtiyaçlarınızın tümüne ulaşabildiğiniz kapsamlı bir nalbur dükkanı olarak hizmet veriyoruz.

Vizyonumuz

ortaköy nalbur , nalbur ortaköy , ortakoy nalbur , nalbur ortakoy , beşiktaş nalbur , nalbur beşiktaş , en yakın nalbur , uğur yapı market ortaköy , uğur nalbur ortaköy , yapı market istanbul , yapı market beşiktaş , etiler nalbur , kuruçeşme nalbur , arnavutköy nalbur , nişantaşı nalbur , inşaat malzemeleri beşiktaş

Dürüst ve güvenilir ticaret anlayışımızı koruyarak yenilikçi adımlar atıp çağa ayak uydurmayı hedefliyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine benzer işletmelerden daha çok empati gösterip kendimizi geliştirmek için çabalıyoruz.

25 yıldır Ortaköy, Beşiktaş'ta hizmet veriyoruz.

Uğur Yapı Market olarak 22 yıldır aynı semtte, artan çeşit ve gelişen hizmet kalitesiyle müşterilerimizi ağırlıyoruz. Tek bir mağazada binlerce çeşit yapı malzemesini sizlere sunarken, ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun seçenekleri değerlendirmenize yardımcı oluyoruz. Karaköy, Eminönü ve İstoç gibi toptan satış yapan bölgelerdeki çeşitliliği müşterilerimize sunarak diğer benzer işletmelerden farkımızı ortaya koyuyoruz.Haftanın 7 günü işletmemizi açık tutarak ihtiyacınız olan ürünlere hafta sonu dahi ulaşmanızı amaçlıyoruz. 

Yetkin ve deneyimli kadromuzla teknik sorun ve ihtiyaçlarınıza çözüm yolu ve doğru ürün bulmaya çalışarak müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaya çabalıyoruz.

 

Yıllardır beri devam eden dürüst ve güvenilir ticaret anlayışımız sayesinde değerli ve sadık bir müşteri pörtföyü oluşturduk. Aynı anlayışla işimize devam ederken çağı yakalamak adına yenilikçi adımlar atmayı hedefliyoruz.

WhatsApp Image 2022-02-05 at 23.40.27 (2).jpeg
WhatsApp Image 2022-02-05 at 23.40.26 (5).jpeg
bottom of page