top of page

Yapı malzemesi adına arayıp da bulamadığınız ürünleri dahi mağazamızda bulabilirsiniz.

Yıllardan beri müşterilerimizin talepleri doğrultusunda çok çeşitli stoğa sahip bir mağaza oluşturduk. Yılbaşı ışığından merdivene, toz kireçten saksıya, telefon şarjından çöp kovasına kadar aradığınız birçok ürün mağazamızda!

ba6ec434395be73f18746a5110bf0077_1.jpg

Tesisat Malzemeleri

Tesisat Tamir Malzemeleri, Uzatma, Regülatör, Valf, Nipel; Atık ve Temiz Su Boruları; Atık Su ve Temiz Su Boru Aksesuarları; PPRC Borular ve Kombi Bağlantı Boruları. Rezervuar Yedek Parçaları. Doğalgaz Malzemeleri ve Yedek Parçaları, Batarya Bağlantı Aparatları ve dahası.

3d6a0cb0aee45044c4e4a3a02eaadca9.jpg

Elektrik ve Aydınlatma

Avize, Spot, Abajur, Ampül, Masa Lambası, Fener; Priz ve Anahtar, Sigorta ve Kutular; Uzatma Kablosu ve Grup Prizler; Kapı Zili, Uydu Alıcı ve Anten Aksesuarları; Pil ve Adaptörler, Oto ampülü, Rustik Ampül ve dahası.

boya-malzemeleri.jpg

Boya ve Yardımcı Malzemeler

İç Cephe Boyası, Dış Cephe Boyası, Tavan Boyası; Ahşap, Metal ve Dekoratif Boyaları; Tinerler ve Astarlar; Kağıt Bant ve Koruma Örtüleri; Fırçalar, rulolar ve dahası.

4-1.jpg

Hırdavat

Hırdavat Malzemesi ve Aksesuarları; Çivi, Vida ve Somon, Köşebent, Kapı Kolu, Menteşe, Kilitler, Bareller, Bant, Yapıştırıcı, Mastikler, Silikonlar; Pense, Kargaburnu, Tornavida ve Eldivenler. Koli, Naylon Branda, Balonlu Naylon, Balkon Brandası, İp, Halat. Kıvırcık Paspas, PVC Masa Örtüsü, Stor Perde Aparatları, Yangın Tüpü, Baza Ayağı, Masa Ayağı ve dahası.

emlak-insaat-malzemeleri-ImcX_cover.jpg

İnşaat Malzemeleri

İzolasyon ve Yalıtım Malzemeleri, Strafor, Mebran, Ytong, Boardex; Seramik Yapıştırıcıları, Alçılar, Derz Dolgular; Tuğla, Kiremit, Kum, Çakıl, Tuz ve dahası

Modern Banyo

Banyo

Lavabo, Banyo Dolabı, Lavabo Bataryası, Banyo Bataryası, Klozet, Klozet Kapağı, Lavabo Sifonları, Evye Sifonları, Yer Sifonları, Ara Musluklar ve Yedek Parçalar, Çöp Kovaları, Klozet Fırçaları, Duş Setleri, Elektrikli Fanlar ve dahası.

Çağdaş Mutfak Tasarımı

Mutfak

Eviye ve Eviye Bataryaları; Çöp kovaları, Askı ve Kancalar; Bulaşıklık, Sabunluk ve Kaydırmazlar. Aspiratör, Mutfak Tartısı, Meyve Sıkacağı, Kettle, Kahve Makinesi. Aspiratör Filtresi, Ocak Yedek Parçaları ve dahası.

matkap

Elektrikli El Aletleri

Darbeli Matkap, Şarjlı Matkap, Zımpara Makinesi, Polisaj Makinesi, Testereler, Lazer Ölçüm Cihazı, Dedektörler, Kaynak Makineleri ve dahası.

Temizlik malzemeleri

Dekorasyon ve Ev Gereçleri

Tavan ve Duvar Kaplamaları, Aynalar, Duvar Saatleri, Paspas, Çamaşır Kurutma Askısı, Ütü Masası, Çöp Kutusu, Temizlik Ürünleri, Vileda, Mop ve Faraşlar. Elektrikli Izgara, Kettle, Kahve Makinesi, Çay Makinesi, Halı Kaydırmaz, Çift Taraflı Cam Çekeceği ve dahası.

Bahçe araç ve gereçleri

Bahçe

Bahçe El Aletleri, Eldivenler, Saksılar, Sulama Aparatları, Bahçe Aydınlatması, Mangal, Toprak, Bitki İlaçları, Hortum ve dahası.

Erkek izci

İlginç Ürünler

Tebeşir, Radyatör Hava Alma Aparatı, Nem Ölçer, Karbondioksit Alarm Cihazı, Kemer Delme Tabancası, Çamaşır Makinesi Titreşim Önleme Aparatı, Gardrop Sürgüsü, Gaz Maskesi, İsveç Çakısı, Satır, Posta Kutusu, Termometre, Pusula, Çocuk Emniyet Aparatları, Baston Lastiği, Ağaç Aşı Macunu, TV Montaj Aparatı, Dökme adeti için Kurşun, Çam Çırası, Kömür, Peynir ve Pasta Dilimleyici, İbrik, Semaver, Turşu Bidonu ve dahası.

bottom of page